Logowanie Rejestracja
eur gbp usd
PUH MAJ Header circle
0
Koszyk:
0,00 pln
  • STRONA GŁÓWNA
  • ZDROWIE
    • Materiały higieniczne i opatrunkowe
    • Alergia
    • Aromaterapia
    • Ból i gorączka
    • Cukrzyca
    • Drogi Moczowe
    • Hemoroidy
    • Higiena Uszu
    • Homeopatia
    • Jama Ustna
    • Komary i kleszcze
    • Mężczyźni
    • Na kaca
    • Na odporność
    • Oczy
    • Odchudzanie
    • Opalenizna
    • Pamięć i koncentracja
    • Problemy skórne
    • Przeziębienie i grypa
    • Rzuć palenie
    • Seniorzy
    • Serce i układ krążenia
    • Skóra, włosy i paznokcie
    • Stres i bezsenność
    • Układ kostny
    • Układ pokarmowy
    • Witaminy, minerały i suplementy
    • Zdrowe nogi i stopy
  • MAMA I DZIECKO
    • Dziecko
    • Kobieta
  • URODA
    • Cera dojrzala
    • Cera normalna i mieszana
    • Cera sucha
    • Cera trądzikowa
    • Cera wrażliwa i naczynkowa
    • Dezodoranty
    • Dla Mężczyzn
    • Farby do włosów
    • Kosmetyki kolorowe
    • Kosmetyki na przebarwienia
    • Odżywki do paznokci
    • Pielegnacja Ciała
    • Pielegnacja stóp
    • Pielęgnacja rąk
    • Pielęgnacja twarzy
    • Pielęgnacja włosow
    • Piękne rzęsy i brwi
  • SEX PŁODNOŚĆ
    • Higiena intymna
    • Infekcje intymne
    • Libido
    • Preparaty nawilżające
    • Prezerwatywy
    • Wspomaganie płodności
  • FIRMY MARKI
    Promocje:
    AKTUALNA OFERTA ZDROWIE
    • CLINIC WAY
    • Ziaja
    • Pharmaceris
    • LIERAC
    • AURA HERBALS
    • e-FIORE
    • NATUR PLANET
    • Olimp sport
    • SFD
    • ALLNUTRITION
    • ABOCA
    • ADAMED
    • Aflofarm
    • APTEO
    • ASTRON
    • Avene
    • Bayer
    • Bioderma
    • BIOLIQ
    • BIOVAX
    • BOIRON
    • CENTRUM
    • CERA PLUS
    • CeraVe
    • CETAPHIL
    • Colfarm
    • Color & Soin
    • COREGA
    • Dermedic
    • Dermena
    • Doppelherz Activ
    • Dr Michaels
    • DUREX
    • ELGYDIUM
    • Eludril
    • Emolium
    • Emotopic
    • ESTABLO PHARMA
    • FLOS-LEK PHARMA
    • ForMeds
    • GENEXO SP. Z O.O.
    • GORVITA
    • GUM
    • HARTMANN
    • HASCO
    • HERBAPOL
    • Hylo
    • IDEEPHARM
    • INDIA COSMETICS
    • Iwostin
    • IWOSTIN SŁOŃCE
    • Johnson & Johnson
    • L'BIOTICA
    • La Roche-Posay
    • LABOFARM
    • LEVANN
    • LIRENE
    • LONG4LASHES
    • MEDICA GROUP
    • Mediderm
    • Microlife-Rossmax
    • MOLLER's
    • Now Foods
    • NUTROPHARMA
    • OCEANIC
    • Oeparol
    • Oleofarm
    • Olimp
    • OMRON
    • PHARMA NORD
    • PHARMENA
    • PHYSIOGEL
    • PHYTO
    • REGENERUM
    • SCHOLL
    • Seboradin
    • SIROWA POLAND SP. Z O.O.
    • SULPHUR BUSKO-ZDRÓJ
    • SWANSON
    • THEA
    • UNDER TWENTY
    • URSAPHARM Arzneimittel GmbH
    • USP ZDROWIE
    • Vichy
    • VOLTAREN
    • Zdrovit
  • SPRZĘT MEDYCZNY
    • Akcesoria
    • Akcesoria do pielęgnacji stóp
    • Aspiratory, gruszki
    • Cewniki, worki na mocz
    • Ciśnieniomierze
    • Glukometry
    • Inhalatory
    • Kasetki na leki
    • Kompresy żelowe ciepło-zimno
    • Laktatory
    • Opaski stawowe, stabilizatory
    • Paski do glukometrów i lancety
    • Pojemniki do zbiórki moczu, kału
    • Pulsoksymetry
    • Strzykawki, igły
    • Termometry
    • Testy diagnostyczne
    • Zestawy do lewatywy
  • ŻYWIENIE ZIOŁA
    • Preparaty odżywcze
    • Słodziki
    • Zdrowa żywność
    • Zioła i Herbaty
  • SPORT
+48 153 070 153
  • Strona główna
  • ZDROWIE
  • Ból i gorączka
  • Doustne
  • Panadol Femina 10 tabletek

Panadol Femina 10 tabletek

Producent/ Dystrybutor GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.
Kraj produkcji Polska
Rejestracja Lek
Postać tabl.powl.
Dawka 0,5g+0,01g
Opakowanie 10 szt. (blister)
Substancja czynna Paracetamolum, Hyoscini butylbromidum
Wysyłka zamówienia w 24 h

19,89 pln

Dodaj do koszyka
Sprawdź koszty dostawy
Dodaj do ulubionych Pobierz jako PDF
Panadol Femina 10 tabletek
Lek Panadol Femina 500 mg + 10 mg, w postaci tabletek zawiera paracetamol (znany także jako acetaminofen) i butylobromek hioscyny. Paracetamol stosowany jest do łagodzenia bólu i obniżania gorączki. Butylobromek hioscyny znosi stany skurczowe w obrębie przewodu pokarmowego i układu moczowo-płciowego.

Wskazania

Panadol Femina stosowany jest u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z:

bolesnym miesiączkowaniem,
kolką nerkową, kolką wątrobową,
zespołem drażliwego jelita.

Substancja czynna: Hyoscini butylbromidum, Paracetamolum

Skład

1 tabletka powlekana zawiera:
substancje czynne: 500 mg paracetamolu i 10 mg hioscyny butylobromku
pozostałe składniki to: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, powidon K30, sorbitol, talk, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, karboksymetyloskrobia sodowa, hypromeloza, makrogol 6000.

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do podawania doustnego. Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.

Stosowanie u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat
1 lub 2 tabletki (czyli, odpowiednio, 500 mg lub 1000 mg paracetamolu i 10 mg lub 20 mg butylobromku hioscyny).

Jeżeli jest to wskazane, stosować maksymalnie 3 razy na dobę, co 8 godzin. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę (co odpowiada 3000 mg paracetamolu i 60 mg butylobromku hioscyny). Należy zachować przynajmniej ośmiogodzinny odstęp między dawkami.

Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla dorosłych podczas leczenia krótkotrwałego wynosi 4000 mg, a podczas leczenia długotrwałego 2600 mg.
Leku Panadol Femina nie należy stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

Czas trwania leczenia
Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie przyjmować leku Panadol Femina Nie należy stosować leku Panadol Femina, jeśli pacjent ma:
uczulenie na paracetamol, atropinę lub na którykolwiek z pozostałych składników tego leku
ciężką niewydolność wątroby (głównie u pacjentów z alkoholowym uszkodzeniem wątroby);
ciężką niewydolność nerek;
chorobę alkoholową;
niedokrwistość;
wrodzony brak enzymu zwanego dehydrogenazą glukozo-6-fosforanową (fawizm); Lek zawiera paracetamol
miastenię (osłabienie mięśni);
jaskrę (choroba oczu z postępującym uszkodzeniem nerwu wzrokowego);
przerost gruczołu krokowego powodujący zatrzymywanie moczu;
przewężenia w przewodzie pokarmowym;
zaburzenia rytmu serca przebiegające z przyspieszeniem czynności serca.

Uwagi do stosowania

Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.
Rutinoscorbin x 90 tabl.

Rutinoscorbin x 90 tabl.

19,47 pln
ASPIRIN PRO 500 mg 20 tabl.

ASPIRIN PRO 500 mg 20 tabl.

32,69 pln
Cholinex (bez cukru) 16 pastylek

Cholinex (bez cukru) 16 pastylek

25,26 pln
Cholinex 0,15 g 32 pastylki

Cholinex 0,15 g 32 pastylki

27,26 pln
Cholinex 24 pastylki

Cholinex 24 pastylki

24,15 pln
zobacz więcej »
Nie dodano jeszcze żadnej opini.
Dodaj swoją opinię

Klienci, którzy kupili: Panadol Femina 10 tabletek, kupili również:

Clotrimazolum 1% krem 20 g Glaxo

Clotrimazolum 1% krem 20 g Glaxo

7,69 pln
Vemonis Femi 12 tabl. powlekanych

Vemonis Femi 12 tabl. powlekanych

20,34 pln
Rennie Antacidum 48 tabl.

Rennie Antacidum 48 tabl.

28,03 pln
Espumisan kaps. 0.04 g 100 szt.    (op25)i

Espumisan kaps. 0.04 g 100 szt. (op25)i

28,09 pln
Woda utleniona 3% 100 g AMARA

Woda utleniona 3% 100 g AMARA

5,12 pln
Raphacholin C HERBAPOL WROCŁAW 30 tabl.

Raphacholin C HERBAPOL WROCŁAW 30 tabl.

20,52 pln
Rutinoscorbin 150 tabletek powlekanych

Rutinoscorbin 150 tabletek powlekanych

28,85 pln
Pyralgina 500 mg 12 tabletek

Pyralgina 500 mg 12 tabletek

11,70 pln
MAGNEZ + B1 B6 B12 tabl. 30 tabl.

MAGNEZ + B1 B6 B12 tabl. 30 tabl.

4,94 pln
No-Spa tabl. 0,04 g 40 tabl.

No-Spa tabl. 0,04 g 40 tabl.

32,09 pln
Krople żołądkowe Aflofarm kropledoustne 35

Krople żołądkowe Aflofarm kropledoustne 35

4,94 pln
Ketonal Active 50 mg 20 kaps.

Ketonal Active 50 mg 20 kaps.

28,80 pln
Coffepirine Tabletki od bólu głowy 12 tabletek

Coffepirine Tabletki od bólu głowy 12 tabletek

4,94 pln
Etopiryna 30 tabl.

Etopiryna 30 tabl.

13,04 pln
Ibuprofen Aflofarm 400 mg 20 tabletek

Ibuprofen Aflofarm 400 mg 20 tabletek

9,41 pln
Nurofen dla dzieci czop.doodbyt. 0,125g 10

Nurofen dla dzieci czop.doodbyt. 0,125g 10

30,57 pln
Zapisz się do Newslettera
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail i kliknij "Zapisz". Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera lub zarządzać swoją subskrypcją kliknij tutaj.
Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera wpisz swój adres e-mail i kliknij "Wypisz". Jeżeli chcesz się zapisać kliknij tutaj.



Informacje

  • O firmie
  • Kontakt / Numery kont bankowych
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Informacja o WIF
  • Biuletyn Informacji Publicznej GIF
  • Zezwolenie

Zakupy

  • Zamówienie i realizacja
  • Rodzaje płatności
  • Koszt dostawy
  • Gwarancja i zwroty
  • Bezpieczeństwo
  • Wysyłka za granicę

Kontakt

Pon.-Piąt. 9:00-18:00
Sobota 9:00-14:00

Infolinia: +48 153 070 153
Email: info@aptekazdrowie-24.pl
Chcesz komuś bliskiem zrobić prezent? My to zrobimy za Ciebie!
10 lat razem
Wysyłka:
Płatności:
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu: Aptusshop Wykonanie: Aptus.pl Projekt: PUH MAJ
Brak ulubionych
PUH MAJ
0
Koszyk:
0,00 pln