Paracetamol Hasco 500 mg to lek w postaci białych, gładkich, owalnych, obustronnie wypukłych tabletek powlekanych. Jest odpowiedni dla dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 6. lat. Substancją czynną tego produktu leczniczego jest paracetamol (Paracetamolum), który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Opakowanie leku zawiera 30 tabletek.
Wskazania
Lek Paracetamol Hasco 500 mg (tabletki) stosuje się u osób w wieku od 6. roku życia:
w bólach gardła, głowy (w tym w migrenach), zębów,
w bólach kostnych, stawowych i mięśniowych,
w bolesnym miesiączkowaniu,
przy przeziębieniach i stanach grypopodobnych (objawiających się gorączką).