Zamówienie i realizacja

1. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest podanie przez Kupującego wszystkich wymaganych informacji, które zawarto w formularzu elektronicznym zamówienia. Każda osoba składająca zamówienie, powinna dokładnie uzupełnić obowiązkowe pola formularza. Dane osobowe powinny być zgodne z prawdą. Zamówienia o wątpliwych danych osobowych nie będą realizowane.

 

2. Klient, który dokonał zamówienia na stronie internetowej, otrzyma na swoją skrzynkę email powiadomienie o dokonaniu zamówienia, które jest zobowiązany potwierdzić, inaczej zamówienie nie będzie realizowane, a po 3 dniach zostanie anulowane.

 

3. Wybranie funkcji „Złóż zamówienie” jest jednoznaczne z zamknięciem zamówienia. Zamówienie nie może więcej być zmienione, pod względem jego zawartości.

 

4. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny lub, na życzenie Klienta, faktura VAT, co należy zaznaczyć w formularzu przy składaniu zamówienia. Warunkiem wystawienia przez Aptekę faktury VAT jest wskazanie, przez Kupującego, w treści zamówienia dodatkowych informacji, w szczególności numeru NIP (REGON) Kupującego, a w przypadku osoby fizycznej podanie numeru PESEL. Kupujący wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT.

 

5. Klient jest na bieżąco informowany automatycznie generowanymi wiadomościami e-mail o statusie zamówienia. Po odebraniu paczki przez kuriera, Klient może śledzić na portalu firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, gdzie aktualnie znajduje się jego przesyłka. Osoby które wybrały odbiór zamówienia w Aptece stacjonarnej, są powiadamiane SMS-em gdy zamówienie jest gotowe do odbioru.

 

6. Zamówienie może zostać anulowane przez Klienta do momentu przekazania przesyłki kurierowi. W tym celu należy wysłać informację na adres  info@aptekazdrowie-24.pl. 

 

7. Apteka zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta kosztami usługi transportowej w przypadku braku możliwości doręczenia przesyłki z powodu podania nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy.

        

8. Zamówienia, za które nie wpłynie przedpłata na nasze konto w terminie 7 dni, zostaną anulowane.

 

9. W sporadycznych przypadkach dostępność produktu, w zależności od popytu i zapasów w magazynie oraz u dostawców, może ulec gwałtownej zmianie tak, że w danym momencie widoczny na stronie Apteki produkt jako dostępny, z chwilą składania zamówienia może być już wyprzedany. W takiej sytuacji Klient zostanie o tym niezwłocznie powiadomiony przez Aptekę i zdecyduje czy zechce inny produkt, czy też otrzyma zwrot pieniędzy na wskazane przez siebie konto.

 

10. Wszystkie produkty, które są doręczone Klientom, są odpowiednio zabezpieczone oraz starannie zapakowane w kartonowym pudełku. Każda przesyłka posiada list przewozowy z adresem doręczenia oraz numer telefonu podany przez klienta w celu ułatwienia doręczenia przesyłki.

 

11. Na życzenie Klienta Apteka zapakuje zamówienie w opakowanie neutralne (wymaga zaznaczenia w elektronicznym formularzu zamówienia). Apteka gwarantuje pełną dyskrecję.

 

12. Apteka ma prawo do zmian cen oraz postanowień tego Regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia.

 

13. Cena produktów z grupy "Dobra cena" i "Wyprzedaż" obowiązują do wyczerpania zapasów.

 

14. Zamówienia mogą być składane przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 17, soboty, niedziele oraz święta, realizowane będą w kolejnym dniu roboczym.

 

15. Po wypełnieniu formularza zamówienia i sprawdzenia poprawności wprowadzonych danych, należy zaznaczyć opcję, dotyczącą akceptacji treści upoważnienia dla pracownika firmy doręczającej do odbioru zamówionych produktów w Twoim imieniu i na Twoją rzecz z naszej apteki. Następnie, należy wybrać opcję „realizuj zamówienie”. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji. W przypadku braku akceptacji upoważnienia, zamówienie nie będzie mogło zostać zrealizowane.

 

 

Kategorie

Opinie naszych Klientów

Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo szybka wysyłka i korzystna cena wysyłki do Niemiec kurierem (35 zł! - nie znalazłam niżej ceny u konkurencji), po trzech dniach od złożenia zamówienia odebrałam paczkę. Polecam.
Opinię napisał(a): Ola -Zaufane Opinie CENEO

Bardzo ciekawy asortyment w dobrych cenach, błyskawiczna realizacja zamówienia, jestem bardzo zadowolona.
Opinię napisał(a): martyna -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.Sądzę ze ze względu na bogata oferte produktów zostane stałym klientem tego sklepu.Dziekuje
Opinię napisał(a): Małgorzata -Zaufane Opinie CENEO

W 3 dni przesyłka dotarła do Wielkiej Brytani.Jestem mile zaskoczona.Expresowe tempo! Polecam.
Opinię napisał(a): Jolanta -Zaufane Opinie CENEO

Sprzedawca godny polecenia, świetna komunikacja i pełna zgodność przesyłki z zamówionym towarem. Czas realizacji ekspresowy- przesyłka (Pocztą Polską) po 7 dniach odebrana na dalekiej północy Norwegii. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług sprzedającego. POLECAM!
Opinię napisał(a): marcin -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie. Starannie zapakowane produkty dostarczone w bardzo szybkim czasie do Australii. To juz moj kolejny zakup i za kazdym razem jestem bardzo zadowolony. Autentycznie polecam.
Opinię napisał(a): Richard -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie i bardzo profesjonalnie, dziś wplata jutro w domu zakupiony towar. Polecam.
Opinię napisał(a): Tadeusz Wroński -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Przesyłka do Szkocji doszła w 4 dni, jak coś było nie jasne Pani zadzwoniła i wszystko się wyjaśniło. Bardzo miła obsługa klienta.
Opinię napisał(a): Przem -Zaufane Opinie CENEO

Super expres.Paczka dotarła na drugi dzień.POLECAM SKLEP.
Opinię napisał(a): Sławek -Zaufane Opinie CENEO

To juz moje kolejne zakupy w tym sklepie, jak zawsze szybko i solidnie, mila obsluga telefoniczna, towar zapakowany wzorowo. Polecam serdecznie!
Opinię napisał(a): mw -Zaufane Opinie CENEO

Opinie o nas

Pomoc w zakupach

Zadzwoń do nas
Infolinia
codziennie  9:00-18:00
+48 153 070 153
  
My zadzwonimy
Napisz do nas

Koszt dostawy

Zamówione produkty wysyłamy w większości w ciągu 24h Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi i Poczty Polskiej.

Sposoby płatności

PLN euro funt dolar
Twój koszyk: wartość: 0,00 zł, liczba produktów 0 szt. zobacz

+48 153 070 153

Dzisiaj jest 11 kwietnia 2021
© 2021 aptekazdrowie-24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu AptusShop wykonanie aptus.pl