Sposoby płatności

AptekaZdrowie-24  ustala ceny produktów dla swoich Klientów na możliwie najniższym poziomie, dlatego nie wszystkie formy płatności mogą być wliczone w cenę produktu. Koszty dodatkowe, takie jak transport, opakowanie oraz koszt transferu pieniędzy, są doliczane do zamówienia w zależności od wybranej formy przesyłki oraz formy zapłaty. Kupujący wybiera wygodną dla siebie formę dokonania zapłaty oraz sposobu wysyłki i przed potwierdzeniem zapłaty widzi dokładnie jaki jest koszt całkowity zamówienia.

 

1.    Za pobraniem (przesyłka pobraniowa)  - tylko na terenie Polski - dodatkowo 5 zł.

Zamawiający płaci za zamówienie przy odbiorze pracownikowi firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Do wartości zamówienia i kosztu przesyłki doliczana jest opłata 5,00 zł. 


2.    Przelew tradycyjny - bez opłat.

Ta forma przedpłaty nie jest obciążona prowizją (jest dla Kupującego bezpłatna).

 Dane do przelewu:


Odbiorca: AptekaZdrowie-24 PUH MAJ

               BANK PKOBP SA

Nr konta: 16 1020 5242 0000 2502 0196 1853

IBAN  PL16 1020 5242 0000 2502 0196 1853

SWIFT/BIC  BPKOPLPW
W tytule zapłaty prosimy podać numer zamówienia.

Wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu przedpłaty na naszym koncie.

 

Do płatności z zagranicy W EUR:

BANK ING

IBAN PL66 1050 1575 1000 0097 3369 7230

SWIFT/BIC INGBPLPW

W tytule zapłaty prosimy podać numer zamówienia.

Wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu przedpłaty na naszym koncie.

 

3.    Karty VISA, MasterCard oraz American Express
wraz z portfelami elektronicznymi: Visa Checkout i Masterpass

  

 

 

 

 

      Karty płatnicze są najbardziej wygodnym i sprawnym środkiem płatniczym w internecie. Dla naszych Klientów wybraliśmy trzy najbardziej popularne na rynku. Operatorem kart płatniczych obsługujących naszą stronę internetową jest Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService, Warszawa ul. Jana Olbrachta 94. 

 

      Po złożeniu zamówienia, Klient zostaje  przekierowany szyfrowanym połączeniem do strony weryfikującej kartę. Po dokonaniu płatności realizujemy zamówienie. UWAGA! W przypadku płatności zagraniczną kartą kredytową/debetową lub przelewem z zagranicznego konta, kwota do zapłaty może się nieznacznie różnić od umieszczonej na stronie internetowej AptekiZdrowie-24 podawanej w EUR, USD lub GBP. Przelicznik kursu zastosowany na stronie internetowej bazuje na oficjalnym kursie Narodowego Banku Polskiego i może się nieznacznie różnić od kursu poszczególnych banków. Wartość w obcych walutach na stronie internetowej ma charakter informacyjny, wiążąca jest cena w złotych polskich. Przeliczenie wartości z zagranicznych walut leży w gestii obsługujących konta czy karty płatnicze instytucji finansowych.

 

 

4.    Przelew-online w EUR (SOFORT/Klarna)

    

 

 


 

 

Przelew online w euro z konta osobistego z takich krajów jak: Austria, Belgia, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy. UWAGA! Zakupy należy dokonać w walucie euro (zmiana waluty na stronie głównej po prawej stronie). 

Po dokonaniu płatności AptekaZdrowie-24 może od razu przystąpić do realizacji Twojego zamówienia. Uwaga! Klarna używa własnej grafiki, a nie grafiki banku, w którym Klient posiada konto, proszę się tym nie zrażać, Klarna spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ma w Europie ponad 20 mln użytkowników.

 

 

  

5.      Przelew-online w PLN (polskie banki )

 (szybki przelew) najpopularniejszy serwis płatności online w Polsce.

 

 

Serwis obsługuje prawie wszystkie polskie banki. Klient jest przekierowywany do własnego banku i potwierdza wartość zamówienia, którą jest obciążane jego konto. Również nowa forma płatności BLIK,  szybko, łatwo i bezpiecznie. 

 

Kategorie

Opinie naszych Klientów

Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo szybka wysyłka i korzystna cena wysyłki do Niemiec kurierem (35 zł! - nie znalazłam niżej ceny u konkurencji), po trzech dniach od złożenia zamówienia odebrałam paczkę. Polecam.
Opinię napisał(a): Ola -Zaufane Opinie CENEO

Bardzo ciekawy asortyment w dobrych cenach, błyskawiczna realizacja zamówienia, jestem bardzo zadowolona.
Opinię napisał(a): martyna -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.Sądzę ze ze względu na bogata oferte produktów zostane stałym klientem tego sklepu.Dziekuje
Opinię napisał(a): Małgorzata -Zaufane Opinie CENEO

W 3 dni przesyłka dotarła do Wielkiej Brytani.Jestem mile zaskoczona.Expresowe tempo! Polecam.
Opinię napisał(a): Jolanta -Zaufane Opinie CENEO

Sprzedawca godny polecenia, świetna komunikacja i pełna zgodność przesyłki z zamówionym towarem. Czas realizacji ekspresowy- przesyłka (Pocztą Polską) po 7 dniach odebrana na dalekiej północy Norwegii. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług sprzedającego. POLECAM!
Opinię napisał(a): marcin -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie. Starannie zapakowane produkty dostarczone w bardzo szybkim czasie do Australii. To juz moj kolejny zakup i za kazdym razem jestem bardzo zadowolony. Autentycznie polecam.
Opinię napisał(a): Richard -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie i bardzo profesjonalnie, dziś wplata jutro w domu zakupiony towar. Polecam.
Opinię napisał(a): Tadeusz Wroński -Zaufane Opinie CENEO

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Przesyłka do Szkocji doszła w 4 dni, jak coś było nie jasne Pani zadzwoniła i wszystko się wyjaśniło. Bardzo miła obsługa klienta.
Opinię napisał(a): Przem -Zaufane Opinie CENEO

Super expres.Paczka dotarła na drugi dzień.POLECAM SKLEP.
Opinię napisał(a): Sławek -Zaufane Opinie CENEO

To juz moje kolejne zakupy w tym sklepie, jak zawsze szybko i solidnie, mila obsluga telefoniczna, towar zapakowany wzorowo. Polecam serdecznie!
Opinię napisał(a): mw -Zaufane Opinie CENEO

Opinie o nas

Pomoc w zakupach

Zadzwoń do nas
Infolinia
codziennie  9:00-18:00
+48 153 070 153
  
My zadzwonimy
Napisz do nas

Koszt dostawy

Zamówione produkty wysyłamy w większości w ciągu 24h Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi i Poczty Polskiej.

Sposoby płatności

PLN euro funt dolar
Twój koszyk: wartość: 0,00 zł, liczba produktów 0 szt. zobacz

+48 153 070 153

Dzisiaj jest 19 stycznia 2021
© 2021 aptekazdrowie-24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu AptusShop wykonanie aptus.pl