Skład
Jedna saszetka zawiera 250 mg paracetamolu.Substancje pomocnicze:Zawiera sorbitol (E 420) 600 mg/saszetkę.Zawiera sacharozę 0,1 mg/saszetkę.
Wskazania
Produkt leczniczy Apap Junior stosuje się w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą Ciężka niewydolność wątroby (skala Childa i Pugha > 9).