Skład
1 tabletka powlekana zawiera: substancje
czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg;
substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian;
w skład otoczki tabletki wchodzą: metylohydroksypropyloceluloza (5), metylohydroksypropyloceluloza (15), glikol polietylenowy.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku są:
- bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.
Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.