Czopki doodbytnicze z paracetamolem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Działanie
Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała, występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej.
Skład
Substancją czynną leku jest paracetamol.
1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol (Paracetamc luw) w dawce 300 mg w jednym czopku o masie 1,3 g
Inne składniki leku: półsyntetyczne glicerydy.