Fervex ExtraTabs 500 mg + 4 mg 16 tabl.

Producent/Dystryb.: UPSA SAS
Kraj produkcji: Francja
Rejestracja: Lek
Postać: tabletki powlekane
Dawka: 0,5g+4mg
Opakowanie: 16 tabl.
Substancja czynna: Paracetamolum, Chlorphenamini maleas
Produkt w ciągłej sprzedaży
Cena brutto: 16,34
Ilość:
do koszyka
Opis produktu:
Lek Fervex ExtraTabs zawiera dwie substancje czynne

paracetamol – łagodzi ból i zmniejsza gorączkę,
chlorofenaminy maleinian – zmniejsza ilość wydzieliny z nosa, łzawienie oczu i kichanie.

Wskazania

Fervex ExtraTabs jest wskazany w leczeniu objawów przeziębienia, zapalenia błony śluzowej nosa i gardła oraz stanów grypopodobnych, takich jak:
wodnista wydzielina z nosa i łzawienie oczu
kichanie
bóle głowy
gorączka.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat (o masie ciała > 50 kg):
1 tabletka, nie częściej niż co 4 godziny
Nie przekraczać dawki maksymalnej 4 tabletek w ciągu doby.

Skład

Paracetamol : 500 mg
Chlorofenaminy maleinian : 4 mg

Produkty powiązane Osoby które kupiły ten
produkt, kupiły również:
Inne produkty
z tej serii (0)
Opinie o produkcie (0)

Kategorie

PLN euro funt dolar
Twój koszyk: wartość: 0,00 zł, liczba produktów 0 szt. zobacz

+48 153 070 153

Dzisiaj jest 9 grudnia 2019
© 2019 aptekazdrowie-24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu AptusShop wykonanie aptus.pl