Polopiryna Complex 8 sasz.

Produkt w ciągłej sprzedaży
Cena brutto: 10,92
Ilość:
do koszyka
Opis produktu:
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym o skojarzonym działaniu składników. Kwas acetylosalicylowy łączy działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrożnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienia oczu. Chlorfenamina łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie). Substancje buforujące zawarte w leku, umożliwiają szybkie i całkowite rozpuszczenie leku Polopiryna Complex w wodzie, dzięki temu łatwo się on wchłania i jest dobrze tolerowany.

Wskazania

Lek zaleca się stosować w kompleksowym leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak
gorączka;
dreszcze;
ból gardła;
bóle mięśniowe i kostno-stawowe;
bóle głowy (m.in. spowodowane zmniejszeniem drożności zatok przynosowych w wyniku obrzęku błony śluzowej nosa i ograniczenia jego drożności);
obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa;
nadmierna wydzielina śluzowa z nosa;
kichanie;
łzawienie z oczu.

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat
1 saszetka co 6 - 8 godzin w zależności od potrzeby. Nie należy przekraczać dawki 4 saszetek na dobę. Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży
Nie należy podawać leku dzieciom i młodzieży w wieku poniżej 16 lat. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat 1 saszetka co 6 - 8 godzin w zależności od potrzeby. Nie należy przekraczać dawki 4 saszetek na dobę. Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.

Substancja czynna: złożone

Skład

1 saszetka zawiera
substancje czynne: 500 mg kwasu acetylosalicylowego i 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu oraz 2 mg chlorfenaminy maleinianu
pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, sacharoza, sacharyna sodowa, sodu cyklaminian, kwas cytrynowy bezwodny, aromat pomarańczowy.
Produkty powiązane Osoby które kupiły ten
produkt, kupiły również:
Inne produkty
z tej serii (0)
Opinie o produkcie (0)

Kategorie

Ostatnio oglądane

PLN euro funt dolar
Twój koszyk: wartość: 0,00 zł, liczba produktów 0 szt. zobacz

+48 153 070 153

Dzisiaj jest 11 grudnia 2019
© 2019 aptekazdrowie-24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu AptusShop wykonanie aptus.pl