Efferalgan tabletki musujace 0,5 16 sztuk

Producent/Dystryb.: BRISTOL MYERS SQUIBB
Kraj produkcji: Francja
Rejestracja: Lek
Postać: tabl.mus.
Dawka: 0,5 g
Opakowanie: 16 tabl.
Substancja czynna: Paracetamolum
Wysyłka w 24h
Cena brutto: 12,70
Ilość:
do koszyka
Opis produktu:
Nazwa: Efferalgan
Postać: tabl.mus.
Dawka: 0,5 g
Opakowanie: 16 tabl.
Wskazania:

Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, mięśniowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne).
Podwyższona temperatura ciała. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.


Dawkowanie:

Tabletkę rozpuścić w szklance wody.
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek jednorazowo, nie stosować więcej niż 5 tabletek na dobę.
Dzieci w wieku od 8 do 12 lat: 1 tabletka do 4 razy na dobę.
Lek należy stosować nie częściej niż co 4 godziny. W przypadku niewydolności nerek - nie częściej niż co 8 godzin.
Maksymalna dawka paracetamolu dla dorosłych podczas krótkotrwałego stosowania wynosi 4 g na dobę, a podczas długotrwałego stosowania leku - 2,6 g na dobę.


Produkty powiązane Osoby które kupiły ten
produkt, kupiły również:
Inne produkty
z tej serii (0)
Opinie o produkcie (0)

produkt chwilowo niedostępny
2,17 zł

produkt chwilowo niedostępny
3,02 zł

produkt chwilowo niedostępny
3,03 zł

produkt chwilowo niedostępny
3,69 zł

produkt chwilowo niedostępny
4,01 zł

produkt chwilowo niedostępny
4,05 zł

produkt chwilowo niedostępny
4,11 zł

produkt chwilowo niedostępny
4,33 zł

Kategorie

PLN euro funt dolar
Twój koszyk: wartość: 0,00 zł, liczba produktów 0 szt. zobacz

153 070 153

Dzisiaj jest 20 sierpnia 2014
© 2014 aptekazdrowie-24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Oprogramowanie sklepu AptusShop wykonanie aptus.pl